KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235140

nr 1423 5140

Bertil Widbrant

(1914-1988), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1970, fåglar. Olja på duk, 64x80cm, yttermått inklusive ram: 76x92cm

Bertil Widbrant, svensk målare född 1914, död 1988.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 19:14:20

Bertil Widbrant

Läs mer om Bertil Widbrant